راهنمایی و پاسخگویی

 

کاربر گرامی

     مهــــــم

 

اگر ویندوز خود را عوض کردید و در هنگام فعال سازی مجدد نرم افزار کد فعال سازی را نا معتبر اعلام کرد لطفا موارد زیر را بررسی فرمایید.

1- مطمئن شوید که یوزر ویندوز شما همان یوزر قبلی است

2- مطمئن شوید که هیچ کدام از قطعات اصلی کامپیوتر ( مادربرد، هارد، سی پی یو ) را تعویض نکرده اید

3- در صورت وجود  عدم مغایرت موارد فوق  و تداوم مشکل با همان شماره تلفن همراهی که قبلا نرم افزار را فعال سازی کرده اید با ما تماس بگیرید.

کاربر گرامی

برای نصب چرو نوع آفیس اهمیتی ندارد تنها موردی که باید رعایت شود متناسب بودن ساختار آفیس با ویندوز است به این معنی که اگر از ویندوز 64 بیتی استفاده می کنید باید آفیس هم 64 بیتی باشد در صورتی که با پیغام : « پیش نیازهای مورد نیاز موجود نمی باشد » مواجه شدید مشکل از متناسب نبودن آفیس و ویندوز است که برای رفع مشکل باید ابتدا آفیس موجود را بردارید ( ریمو ) کنید تا خود نرم افزار چرو پیش نیاز ها را نصب کند پس از ان می توانید آفیس مناسب را نصب کنید

در صورت داشتن مشکل در اجرای نرم افزار از طریق راه های ارتباطی (تماس با ما - ارتباط با ما ارسال ایمیل  - ارسال نظر ) در صفحه ی اصلی شماره تماس خود را ارسال فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم 

کاربر گرامی

جهت فعال سازی نرم افزار چرو ابتدا سریال همراه نرم افزار  را در قسمت مربوطه ثبت کنید سپس با دگمه ی مربوط به تولید سریال سیستم ، سریال اختصاصی سیستم خود را تولید کنید در مر حله ی بعد اعداد تولید شده با همان ترتیب و همراه با خط فاصله ی مابین اعداد به شماره سامانه ی پیامکی داده شده ارسال فرمایید . بعد از چند دقیقه کد فعال سازی برایتان ارسال خواهد شد . اگر تا 6 ساعت برایتان کد فعال سازی ارسال نشد مجددا همان اعداد را با شماره ی همراه دیگری ارسال فرمایید.

در ارسال سریال تولید شده سیستم نهایت دقّت لازم را داشته باشید تا کد فعال سازی به درستی توسط سامانه برایتان ارسال گردد درضمن تأکید می گردد که از فعال بودن شماره تلفن همراه برای دریافت پیامک های تبلیغی مطمئن باشید ( شماره ی شما در لیست سیاه مخابرات قرار نگرفته باشد)

 

با تشکر - چرو

/ 0 نظر / 16 بازدید